KONST / Litografier / Färglitografi 12275394
nr 1227 5394
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 45/360, franskt stadsmotiv, 73x89
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:24:37
500 kr
600 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)